Jak zostać wolontariuszem

Jeśli chcesz pomagać innym, podnosić swoje kompetencje, nabyć nowe doświadczenia zawodowe, ciekawie i pożytecznie spędzać swój wolny czas – możesz zostać wolontariuszem/wolontariuszką.
 Możesz przesłać CV lub zgłosić się do biura fundacji. Opisz swoje dotychczasowe kompetencje, zainteresowania. Z pewnością znajdzie się w działaniach fundacji coś, co mógłbyś/mogłabyś robić.
Anetta Dulębowska -członek zarządu

Jak przekazać nam 1% podatku

KRS: 0000487991

Fundacja pomoże wszystkim emerytom – z dowolnego miejsca kraju, w rozliczeniu rocznym przy przekazaniu 1% na naszą organizację i doradzi w zakresie możliwości zastosowania odliczeń od dochodu i podatku, jeśli zrezygnują z rozliczenia automatycznego przez ZUS.
Fundacja zaprasza wszystkie osoby które potrzebują pomocy w rozliczeniu podatku do kontaktu z biurem.