Spotkanie opłatkowe w Kłosowie

Spotkanie Opłatkowe w Częstocicach

Wspólne kolędowanie oraz podsumowanie projektu  “Rozwińmy Skrzydła z Fundacją Atena”

Zajęcia w Jutrzynie

Kolędy i Pastorałki we Wrocławiu – fotorelacja z dnia 14.12.2016

Wyjazd do Centrum Seniora w Legnicy

W ramach projektu “Rozwińmy Skrzydła z Fundacją Atena”, zabraliśmy Seniorów z gminy Wiązów do Centrum Seniora w Legnicy, działającego przy Legnickim Centrum Kultury. Wyjazd miał na celu wymianę doświadczeń oraz integrację z działającymi tam Seniorami.
Było wspólne śpiewanie, tańce i rozmowy przy kawie. Odwiedziliśmy również odbywający się tam tzw. “Babski targ”, polegający na wymianie między sobą garderoby, biżuterii oraz książek.
Z pozytywnym nastawieniem i uśmiechami na twarzach, “wesołym autobusem” wróciliśmy bogatsi o nowe doświadczenie i gotowi do nowych wyzwań.
Bardzo serdecznie pragniemy podziękować wszystkim Uczestnikom za udział w spotkaniu i ogromne zaangażowanie, a za pomoc w organizacji w szczególności dziękujemy Elżbiecie Chucholskiej, Ryszadowi Wanat oraz Zofii Hanuszewicz-Drozd.

Zajęcia operowo-operetkowe

W ramach projektu “Rozwińmy Skrzydła z Fundacją Atena”, grupa Seniorów z gminy Wiązów bierze udział w w różnych warsztatach muzyczno-terapeutycznych. Jednym z nich są zajęcia operowo-operetkowe prowadzone przez Izabela Strzelecka i Agnieszka Drożdżewska.
Muzyka operowa, w świat której Przedstawicielki znanej Międzynarodowej Grupy Operowej Sonori Ensemble, wprowadzają naszych Seniorów, to nie tylko wspaniała przygoda, ale również poznawanie własnych możliwości i przełamywanie barier.
Od dawna wiadomo, że muzyka nie tylko “łagodzi obyczaje”, ale również działa pozytywnie na nasze samopoczucie i dodaje życiowej energii,
zwłaszcza, że wiedza, jaką nabywa nasz zespół “Skrzydła Ateny”, płynie od ludzi posiadających ogromne doświadczenie i pasję do muzyki.

14681089_1792487167664868_7205340539445008317_o Czytaj dalej

Sonori Ensemble w gminie Wiązów

Od dwóch miesięcy nasz zespół “Skrzydła Ateny”, w ramach projektu “Rozwińmy Skrzydła z Fundacja Atena”, bierze udział w warsztatach operowych, prowadzonych
przez Przedstawicielki Międzynarodowej Grupy Operowej Sonori Ensemble, panie: Izabelę Strzelecką i Agnieszkę Drożdżewską.
Prezentujemy fotorelację z lekcji, która odbyła się w ubiegły czwartek (06.10.2016r) w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Jaworowie.
Przypominamy również, że już w najbliższy piątek (14.10.2016r), właśnie w tej placówce, będzie miało miejsce wielkie wydarzenie,
a mianowicie będziemy świętować Jubileusz 70-LECIA powstania Szkoły Podstawowej w Jaworowie.
W programie imprezy również koncert naszego zespołu “Skrzydła Ateny”.
ZAPRASZAMY!